Dominikanska Republika

5.0

Ocena 4.9 na Google-u
Ocean MG nekretnine Dominikanska Republika

Živite život na svoj način

Santo Domingo - Naco 3BR Apartment (130 m2)

Cena: 1.800 USD
Površina: 130 m²
Lokacija: Santo Domingo
Tip: Apartman
1 / 7
Fotografija 1
Fotografija 2
Fotografija 3
Fotografija 4
Fotografija 5
Fotografija 6
Fotografija 7
Umanjena fotografija 1
Umanjena fotografija 2
Umanjena fotografija 3
Umanjena fotografija 4
Umanjena fotografija 5
Umanjena fotografija 6
Umanjena fotografija 7

Ključne informacije

Detalji nekretnine

Apartman
  • PurposeRent
  • UlicaCalle Tiradentes
  • Property Flat Number10A
  • Sprat10
  • Ukupno spratova12
  • DržavaDominican Republic
  • GradSanto Domingo
  • NaseljeNaco
  • Površina objekta130
  • Property Last Update Date2026-03-24 22:13:37
  • HeatingCentral
  • Tip nekretnineApartman
  • Struktura4.0
  • FurnishedFurnished
  • Bath3 bathrooms

Pregled

Opis nekretnine

Santo Domingo
Spacious 3-bedroom apartment in Naco, Santo Domingo with a bright living area and dining space.

Building features elevator access, generator, security, and parking.

Ocean MG can arrange viewings and rental steps.

USD
1.800 USD
Cena po m²: 13.85 USD

Lokacija

Vaš agent

Pozovite nas danas

Milena Culibrk - Ocean MG agent

Milena Culibrk

Licenca: N/D

Vaš Ocean MG agent je tu da odgovori na pitanja, podeli lokalne uvide i organizuje privatno razgledanje.